KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12757412

nr 1275 7412

Träsnitt

Oidentifierad konstnär. Stockholm, signerad. Motivet: 41x35 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:15:28

12/9 23:23:02 1      Vinnande bud